Budowlani.pl

20 lat doświadczeń w branży budowlanej, 7 lat pod marką Budowlani.pl.
Poznaj nas bliżej!

O firmie budowlani.pl

Budowlani.pl Sp. z o.o. działa na rynku od 02.01.2012 roku. Początkowo z siedzibą w Krakowie. Po analizie rynku branży budowlanej stwierdziliśmy, iż Rybnik jest bardzo prężnie rozwijającym się Miastem i warto tutaj robić interesy z jego wspaniałymi mieszkańcami. W związku z czym, podjęliśmy decyzję o otwarciu w Rybniku oddziału naszej Firmy, by z dniem 11.01.2018 roku całkowicie przenieść tutaj naszą siedzibę.

Naszą Firmę tworzy zgrany zespół odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach branżowych.

  Specjalizujemy się głównie w sprzedaży materiałów budowlanych niezbędnych do konstrukcji budynków mieszkalnych i przemysłowych. Obsługujemy kompleksowo naszych Klientów zaczynając od wyliczenia niezbędnego materiału na podstawie przedłożonego projektu budowlanego, uzgodnienia kolejności i terminów dostarczenia materiałów budowlanych na miejsce budowy, poprzez ich transport naszym taborem samochodowym do profesjonalnej obsługi posprzedażowej. Możemy pochwalić się posiadaniem specjalistycznego sprzętu transportowego o największym wysięgu w okolicy.

  Nasza Firma idąc z duchem czasu unowocześnia się i rozwija. Oprócz wprowadzania i wykorzystywania nowoczesnych technologii, rozpoczęła prace związane ze zmianą wizerunku firmy. Identyfikacja i odróżnienie firmy jest podstawowym narzędziem budowania wysokiej świadomości marki i kształtowaniu lepszego od konkurentów wizerunku. Celem tych działań jest poprawa wizerunku firmy i wzmocnienie jej siły konkurencyjnej.

  Działamy zgodnie z naszą domeną:

  Zapraszamy do kontaktu!

  Rybnik, ul. Wierzbowa

  sekretariat@budowlanipl.pl

  +48 32 422 15 46

  Budowlani.pl